• Geodet-Praha
  • Perfectsoft
Divišov B - Ratměřice 11:2

Autor: Karel Sýkora

Poměřit síly přijel tentokrát poslední tým tabulky, Ratměřice. Utkání ale mělo smutnou předehru v podobě minuty ticha k uctění památky bývalého hráče Divišova, Jardy Nováka. Podle očekávání se domácí pustili s vervou do svého soupeře, avšak nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance. Přišel proto trest v podobě vedoucí branky hostí. Ti se však ze svého nečekaného vedení dlouho neradovali. Jen o dvě minuty později totiž po pravé straně unikl rychlík Honza Zámostný a vybídl ke skórování "Čendu" Háka, který touto nabídkou nepohrdl a vyrovnal stav utkání. Poté přišly chvíle Lukáše Janovského, který během deseti minut dvakrát prošel zkoprnělou obranou hostí a domácí díky jeho brankám odskočili hostům na dvougólový rozdíl. Jen o šest minut později prokázal fotbalovou chytrost Lukáš Vobořil, když využil špatného postavení brankaře hostí a střelou bez přípravy zvýšil na poločasových 4:1.

I úvod druhé půle patřil domácím. Nejprve bombou z voleje nedal brankáři šanci Roman Stibůrek, krátce nato se před bránu hostí prodral Lukáš Janovský a završil tím svůj hattrick. Pak se ke slovu dostali i hosté a po chybě brankáře Langera se štěstím snížili na 6:2. Potom ale opět převzali iniciativu domácí a svou převahu vyjádřili i gólově. Svou druhou branku v utkání vstřelil Lukáš Vobořil a vzápětí Pavel Šimáček tečoval přihrávku Milana Cacáka. Pět minut před koncem utkání se prodral až před gólmana Ratměřic Lukáš Janovský a nechytatelně vsítil svou čtvrtou branku. Skóre na desítku zaokrouhlil Vojta Pecka po přihrávce Honzy Jíši. Střelecký účet zápasu uzavřel v poslední minutě svou druhou brankou Pavel Šimáček a domácí tak vyprovodili hosty z Ratměřic na zpáteční cestu pořádným debaklem.

Divišov B - Ratměřice 11:2 (4:1)
Branky: Janovský Lukáš (21', 32', 62', 85'), Vobořil Lukáš (38', 71'), Šimáček Pavel (75', 90'), Hák Zdeněk (14'), Stibůrek Roman (48'), Pecka Vojtěch (89') - Benák Michal (12'), Tichý Dominik (66')

Střídání
62'Hák Zdeněk>Jíša Jan
62'Kubík Libor>Měchura Marek
69'Zámostný Jan>Pecka Vojtěch
81'Vobořil Lukáš>Hanuš Tomáš