• Geodet-Praha
  • Perfectsoft
Divišov B - Struhařov B 9:0

Autor: Karel Sýkora

V posledním utkání podzimní části soutěže přivítaly "vosy" rivala z nedalekého Struhařova. Jako dobří hostitelé se ale domácí neprojevili, neboť se hned od začátku zápasu do svého soupeře pustili s vervou a elánem, věrni své přezdívce "divišovské vosy". První bodnutí přišlo již v páté minutě zásluhou Pavla Šimáčka. Tentýž hráč se postaral i o druhou branku, když se ve dvacáté minutě nádherně trefil z přímého kopu. Divišovští svého protivníka doslova zamkli na jeho polovině a půl hodiny ho nepustili ani na dohled domácí svatyně. Dění na hřišti v těchto chvílích připomínalo spíše hru kočky s myší a jen mizerná produktivita domácích zabránila navýšení skóre. Teprve pak se hosté po chybách domácí obrany dostali k vážnějšímu ohrožení divišovské brány, ale s jejich nepříliš nebezpečnými pokusy si gólman Babka bez větších problémů poradil. Domácí se pak znovu pustili do útočení a předháněli se v zahazování vyložených šancí. Do sítě se trefil ale až sedm minut před koncem poločasu Lukáš Janovský.

I ve druhé půli pokračovala výrazná převaha domácích hráčů, korunovaná dalšími brankami. Dvakrát se prosadili "Čenda" Hák, Honza Jíša a Filip Šmíd. Několik nebezpečných výpadů podnikli i hráči Struhařova, avšak stejně jako v první půli bez úspěchu. Hosté pak zcela odpadli a toužebně očekávali závěrečný hvizd rozhodčího. Brankostroj domácích se nakonec zastavil na stavu 9:0 a "vosy" si tak na neškodném soupeři, jehož výkon zůstal za očekáváním, spravily chuť po porážce v Křivsoudově.

Divišov B - Struhařov B 9:0 (3:0)
Branky: Šimáček Pavel (5', 20'), Hák Zdeněk (50', 57'), Jíša Jan (55', 65'), Šmíd Filip (80', 90'), Janovský Lukáš (38')

Střídání
62'Hák Zdeněk>Stibůrek Roman
65'Zámostný Jan>Měchura Marek
68'Šimáček Pavel>Adam Martin
70'Jíša Jan>Blažíček Jakub